Sprzęt

Myjka ciśnieniowa HD 5/15 C Plus

Urządzenie przeznaczone do czyszczenia: elewacji i fasad, tarasów i kostki brukowej, mebli ogrodowych, samochodów, okien i fasad szklanych.

Szorowarka kompaktowa BD 50/50 C Bp

Urządzenie do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych, pozostawia higienicznie czyste posadzki – drobnoustroje są natychmiast odsysane. Dokładnie usuwa zabrudzenia, kurz i śmieci. Pozostawia suchą powierzchnię co umożliwia sprzątanie w trakcie godzin otwarcia obiektu. Przywraca posadzkom reprezentacyjny wygląd i wydłuża ich żywotność.

Szorowarka kompaktowa BR35/12 C Bp Pack

Urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o szybkim i elastycznym czyszczeniu małych i średnich powierzchni. Przeznaczone do sprzątania miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Odkurzacz piorący Puzzi 10/1

Urządzenie do czyszczenia: wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej

Zamiatarka KM 70/20 C

Skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, papierki, żwir, piasek i inne nie wzniecając przy tym kurzu. Zastosowanie tego urządzenia to gwarancja czystości każdej powierzchni.

Myjka do okien WVP 10 Adv

Zastosowanie: mycie okien, czyszczenie płytek, gablot lub innych płaskich i gładkich powierzchni

Parownica SG4/4

Urządzenie usuwa do 99% wirusów i bakterii powszechnie występujących na twardych powierzchniach, armaturze, płytkach, lustrach itp. Nieskazitelna czystość i higiena bez środków chemicznych.

Odkurzacz na sucho T 12/1

Urządzenie do:czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych, podłóg drewnianych, paneli, płytek; usuwania kurzu, brudu, sierści zwierząt oraz innych suchych zanieczyszczeń

Odkurzacz uniwersalny WD6PSV30/6/22/

Zastosowanie: czyszczenie wnętrza samochodu, czyszczenie obszarów zewnętrznych i wewnętrznych, zbieranie dużych ilości wody, czyszczenie piwnic, garaży. Przystosowany do pracy z elektronarzędziami, po zakończeniu prac remontowych.

Lampa UV-C Sterilon Flow

Przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

Traktor ogrodowy Este 598 WHE:

Zastosowanie: koszenie trawników, odśnieżanie dróg i chodników zimą. Możliwość zamontowania: siewnika, przyczepki, wertykulatora mechanicznego

Odśnieżarka akumulatorowa ST 700e

Zastosowanie: usuwanie padającego i zalegającego śniegu z podjazdu, tarasu, chodnika czy parkingu

Kosiarka akumulatorowa Combi 43 QDAE

Posiada tryb rozdrabniania trawy na nawóz naturalny. Zastosowanie: koszenie trawników i pielęgnacja ogrodów

Wertykulator spalinowy SVP 40G

Zastosowanie: usuwanie suchej trawy, chwastów, mchu; napowietrzenie gleby oraz usuwanie przeszkód do bujnego wzrostu trawnika

Kosa akumulatorowa SBC 700 D AE

Zastosowanie: cięcie trawy i nieużytków w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń

Dmuchawa akumulatorowa SAB 500e

Zastosowanie, wydmuchiwanie materiałów lekkich takich jak: ścinki traw, suche liście, żwir; świeży śnieg, mokre liście; inne uporczywe zanieczyszczenia

Pilarka łańcuchowa Oleo-Mac GSTH 240

Zastosowanie: w lesie, przy budowie, w ogrodzie, cięcie drewna na opał, przygotowywanie drewna budowlanego pielęgnacja ogrodu

Sekator akumulatorowy

Zastosowanie: mocne elektryczne nożyce do żywopłotu, które umożliwiają wygodne cięcie - bez plączących się kabli i oparów benzyny Jej 58-centymetrowe podwójne ostrza tną z łatwością żywopłoty i krzaki.